Kontakt informacije

Za sve upite, prijedloge i sugestije slobodno nas kontaktirajte. Odgovoriti ćemo u zakonskom roku. U nastavku dostavljamo kontakt podatke Općinske uprave, kao i dežurnih službi za raznu problematiku.

Općina Jelenje
Dražičkih boraca 64, 51218 Dražice

Telefon: +385 (0)51 208 080
E-mail: pisarnica@jelenje.hr

Ostale informacije
OIB: 37666833094
IBAN: HR8423400091817000001 (PBZ)

Zimsko radno vrijeme
Ponedjeljak – srijeda: 8 h – 16 h
Četvrtak: 8 h – 18 h
Petak: 8 h – 14 h


Primanje stranaka
Ponedjeljak – srijeda – petak: 8:30 h – 11 h
Utorak: 13 h – 15 h
Četvrtak: 14 h – 17 h
U ostalom vremenu stranke se primaju prema dogovoru.

UPRAVA OPĆINE JELENJE

Ime i prezime

Radno mjesto

Telefon

E-mail

Robert Marčelja, bacc. oec.

Načelnik

091 406 0910

robert@jelenje.hr

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

Ime i prezime

Radno mjesto

Telefon

E-mail

Gordana Tomas, dipl. iur.

Pročelnica

208 088

gordana@jelenje.hr

Dina Peloza

Administrativni tajnik

208 081

dina@jelenje.hr

ODSJEK ZA FINANCIJE

Vesna Bruketa, dipl.oecc.

Voditelj odsjeka za proračun i financije

208 089

vesna@jelenje.hr

Silvana Mikuličić, dipl. oecc

Viši stručni suradnik za financijsko-računovodstvene poslove

208 089

silvana@jelenje.hr

ODSJEK ZA KOMUNALNI SUSTAV

Boris Kovačić, mag.iur.

Voditelj odsjeka za komunalni sustav

208 084

boris@jelenje.hr

Vedrana Rački, mag. iur.

Viši stručni suradnik za komunalni sustav i javne površine

208 091

vedrana@jelenje.hr

Ana Biondić Šokić, bacc. oec.

Stručni suradnik za općinske prihode

208 091

ana@jelenje.hr

Raoul Francetich

Referent – Komunalni redar

091 406 0912

redar@jelenje.hr

KOMUNALNO DRUŠTVO JELENJE

Ime i prezime

Radno mjesto

Telefon

E-mail

Sanjin Vesić

Direktor KD Jelenje

091 406 0930

kdjelenje@jelenje.hr

TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE JELENJE

Ime i prezime

Radno mjesto

Telefon

E-mail

Tamara Brusić Jurić

Direktorica TZO Jelenje

091 406 0900

info@visitjelenje.hr

DEŽURNE SLUŽBE

  • 112 – Jedinstveni europski broj za hitne službe
  • 113 – Jedinstveni broj za informacije o Koronavirusu
  • 193 – Vatrogasci (požar, eksplozija, prometna nesreća, osobe zarobljene u dizalu, akcident s opasnim tvarima i slično)
  • 194 – Hitna medicinska služba
  • Stožer civilne zaštite Općine Jelenje – 051/230 -313 (0-24 h), civilnazastita@jelenje.hr
  • II. policijska postaja – 051 / 439-610, 051 / 439-639 (kontakt policajac)
  • Održavanje županijskih cesta – Ceste Rijeka d.o.o. – 051 / 250 007
  • Puknuće cijevi vodoopskrbe – Vodovod i kanalizacija d.o.o. – dežurna služba 051 / 211 906, 051 / 353 222
  • Nestanak električne energije – HEP Elektroprimorje – dežurna služba 0800 300 412
  • Dimnjačarske usluge – KAMINO obrt za dimnjačarske usluge –  091 / 952 2829
  • Odvoz fekalija – UNIVERZAL TEHNIKA d.o.o. – 051 275 031
  • Optička mreža – RUNE Crow d.o.o.za izgradnju telekomunikacijske infrastrukture – 0800 7863; rune-crow@ruralnetwork.eu
Skip to content