Navigacija

Glavni meni

19
Uto, Lis
1 Novih vijesti

Kontakt informacije

Za sve upite, prijedloge i sugestije slobodno nas kontaktirajte. Odgovoriti ćemo u zakonskom roku.

Općina Jelenje
Dražičkih boraca 64, 51218 Dražice

Tel: +385 (0)51 208 080
E-mail: pisarnica@jelenje.hr

OIB: 37666833094
MB: 02689596
IBAN: HR8423400091817000001 (PBZ)

Ljetno radno vrijeme

Ponedjeljak - srijeda: 7 h - 15 h
Četvrtak: 8 h - 17 h
Petak: 7 h - 14 h

Primanje stranaka
Ponedjeljak - srijeda - petak: 8:30 h - 11 h
Utorak: 13 h - 15 h
Četvrtak: 14 h - 17 h
U ostalom vremenu stranke se primaju prema dogovoru.

DEŽURNE SLUŽBE


  • 112 – Jedinstveni europski broj za hitne službe
  • 113 – Jedinstveni broj za informacije o Koronavirusu
  • 193 – Vatrogasci (požar, eksplozija, prometna nesreća, osobe zarobljene u dizalu, akcident s opasnim tvarima i slično)
  • 194 – Hitna medicinska služba
  • Stožer civilne zaštite Općine Jelenje – 051/230 -313 (0-24 h), civilnazastita@jelenje.hr
  • II. policijska postaja – 051 / 439-610, 051 / 439-639 (kontakt policajac)
  • Održavanje županijskih cesta – Ceste Rijeka d.o.o. - 051 / 250 007
  • Puknuće cijevi vodoopskbe – Vodovod i kanalizacija d.o.o. – dežurna služba 051 / 211 906, 051 / 353 222
  • Nestanak električne energije – HEP Elektroprimorje – dežurna služba 0800 300 412
  • Dimnjačarske usluge - KAMINO obrt za dimljačarske usluge -  091 / 952 2829
  • Odvoz fekalija – UNIVERZAL TEHNIKA d.o.o.

UPRAVA OPĆINE JELENJE

ImeRadno mjestoTelefonE-mail
Robert Marčelja, bacc. oec. Načelnik 091 406 0910 robert@jelenje.hr
       

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

Ime i prezimeRadno mjestoTelefonE-mail
Gordana Tomas, dipl. iur. Pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela  208 088 gordana@jelenje.hr
Vesna Bruketa, dipl.oecc.

Voditelj odsjeka za proračun i financije

 208 089 vesna@jelenje.hr
Silvana Mikuličić, dipl. oecc Viši stručni suradnik za financijsko-računovodstvene poslove  208 089 silvana@jelenje.hr
Dina Peloza Administrativni tajnik  208 081 dina@jelenje.hr
ODSJEK ZA KOMUNALNI SUSTAV
Vedrana Rački, mag. iur.

Viši stručni suradnik za komunalni sustav i javne površine

 208 091 vedrana@jelenje.hr
Boris Kovačić, mag.iur.

Viši stručni suradnik za urbanizam, prostorno planiranje i komunalno gospodarstvo

 / boris@jelenje.hr
Ana Biondić
Viši stručni suradnik za općinske prihode  208 091 ana@jelenje.hr
Sandi Manestar Referent – Komunalni redar 091 406 0912 sandi@jelenje.hr
STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE
-   - -

KOMUNALNO DRUŠTVO JELENJE

ImeRadno mjestoTelefonE-mail
Marko Orobabić, mag. oec. Direktor 091/406-0930 kdjelenje@jelenje.hr

TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE JELENJE

ImeRadno mjestoTelefonE-mail
TZO Jelenje Ured 091 406 0900 turizam@jelenje.hr

Ove internetske stranice koriste kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost stranica.