Krajem rujna, u Dražicama je, u sklopu proslave Mihoje, održan odbojkaški turnir za mlađe kadetkinje u organizaciji Odbojkaškog kluba Rječina.
Na turniru su sudjelovale ekipe OK Rječina, OK Matulji 2004, OK Grobničan i OK Opatija, a publika je mogla uživati u nizu zanimljivih i borbenih utakmica. Najviše uspjeha imale su mlade odbojkašice Grobničana koje su osvojile prvo mjesto, drugo je pripalo domaćinu Rječini, dok su treće mjesto zauzele igračice Matulja 2004.
Na završetku turnira sve sudionice pozdravio je načelnik Općine Jelenje Robert Marčelja, koji je najboljim ekipama uručio pehare. Trenerica domaćina Amela Curać zahvalila je gostujućim klubovima na dolasku i fer igri, naglasivši kako je turnir, uz sportsko nadmetanje, bio prilika za druženje i njegovanje sportskog duha povodom Mihoje.
Galerija






